Hakkımızda

 

Last Touch Interiors & Events, yaşam alanlarınıza ilham dolu son dokunuşlar katmak fikri ile; dekorasyon sektöründe adından söz ettiren lokal ve global markalarda 20 yıldan fazla deneyim elde etmiş Hüseyin Özdemir ve Mefe Mimarlık tarafından 2021 yılında İstanbul'da kuruldu.  

İç mimari ve dekorasyon danışmanlığı hizmeti veren, bir yandan da özel davet ve etkinlikler için yarattığı konseptlerle adını duyuran Last Touch Interiors & Events, İstanbul'da Skyland Hom Dekorasyon Merkezi'nde, Bodrum Yalıkavak ve Paris'de yolculuğuna devam etmektedir.

Last Touch Interiors & Events, başta Endonezya ve Hindistan olmak üzere bir çok Uzak doğu ülkesindeki kendi atölyelerinde, usta zanaatkarların ellerinde hazırlanan özel ürünlerin yanı sıra özenle seçtikleri ve bir araya getirdikleri, lokal üretimi destekleyen ve %100 Türk üretimi olan geniş bir dekorasyon koleksiyonuna sahiptir.

Zamansız koleksiyonlarının içerisinde özel tasarım bahçe mobilyalarından dekoratif aksesuarlara, yastık ve sofra tekstilinden mobilyalara kadar uzanan geniş bir yelpaze sunan Last Touch Interiors & Events, ayrıca Türk aydınlatma sektörünün önemli tasarımcılarını da bünyesine katarak, aydınlatma seçkisiyle de dikkat çekiyor.

Butik servis anlayışı ile farklı bir alışveriş deneyimi sunan ve zamansız koleksiyonlarıyla ilham veren detaylarla her geçen gün büyümeye devam eden marka, ayrıca bireysel ve kurumsal projelerde ihtiyaca yönelik hazırladıkları etkinlik, sofra ve mekan tasarımlarıyla özel gün ve davetlerinizde konuklarınızı en şık şekilde ağırlamanız için tüm detayları sizin yerinize düşünüyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Bu, siteyi daha iyi anlamamıza ve size özel içerik sunmamıza yardımcı olur. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin.